Лига радиолюбителей Украины

Інформація для членів ГО ЛРУ

Члени ГО ЛРУ, які сплатили членські внески за 2019 рік, просимо перевірити наявність своїх данних в реєстрах відповідного відокремленого підрозділу, які розміщені на сайті в каталозі http://uarl.org.ua/index.php/struktura/spisok-chleniv-lru станом на 15.01.2019р.

У разі відсутності данних у реєстрі, просимо написати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувати 067 40 60 601.

Штаб-квартира ГО ЛРУ

Экспозиция «Техника радиосвязи КВ и УКВ минувших лет» - итоги 2018 года

В конце года традиционно подводим краткие итоги нашей работы.

Недавно в преддверие новогодних праздников была проведена юбилейная сотая экскурсия по экспозиции музея.

По прежнему радует интерес курсантов, сотрудников и гостей радиолюбителей к темам и экспонатам нашей выставки. Собственно этот интерес и стимулирует нас на дальнейшее развитие и направления возможных новаций.

Предполагается провести систематизацию экспонатов, составить их подробные детальные описания на основе имеющейся технической документации, дополняя пропуски информацией из разных источников, интернета и т.д. Особое внимание к раритетным образцам военного времени.

В дальнейшем будем организовывать интернет сайт с возможностями более доступного ознакомления с экспонатами и образцами техники КВ и УКВ минувших лет.

Детальніше...

Привітання з Новим роком 2019!

Шановні друзі - радіоаматори!

Ось і наближається Новий 2019 рік - тепле сімейне свято, а ми ж і є велика радіоаматорська родина, розкидана по усій земній кулі.

Щиро вітаємо вас друзі з цим чудовим святом. Бажаємо в Новому році яскравих днів і повних DX ночей, а найголовніше - Миру нашії землі, миру в ваших родинах і миру між нами.

 
Виконком ГО ЛРУ

ПРЕДНОВОГОДНИЕ ДНИ АКТИВНОСТИ РК «ДЕЛЬТА»

29, 30, 31 декабря 2018 года РК «Дельта» (URD - Ukrainian Radioclub Delta) проводит предновогодние дни активности в честь 25-летия образования клуба.

На КВ/УКВ диапазонах, всеми видами модуляции, будут звучать СПС EM5U, EM7U, EM25URD, EM1111U, EO0UD и индивидуальные позывные членов РК «Дельта».

Это хорошая возможность выполнить диплом «URD-25» пяти степеней: base/bronze/silver/gold/platinum».

Фотографии и условия выполнения диплома – http://deltaclub.org.ua/diplomy/diplom-urd-25.html

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ВІРАЖ» - 40 РОКІВ

 

23 жовтня 1978 року гостинно прийняла перших юних радіоаматорів дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з радіоспорту. В 2011 році вона була перейменована в дитячо-юнацьку спортивну школу «Віраж».

В школі культивуються відділення спортивної радіопеленгації, багатоборства радистів, швидкісної радіотелеграфії та зв’язку на коротких і ультракоротких хвилях. За час існування школи тут підготовлено 9 заслужених майстрів спорту України, 21 майстра спорту України міжнародного класу, 49 майстрів спорту України.

Детальніше...

Діючий народний депутат України на аматорській радіостанції UR4RWW!

Депутатів у Верховній Раді майже 450. А чи багато серед них радіоаматорів? Чи, хоч би співчуваючих і розуміючих наші аматорські справи?

Відповідь можна пошукати у Носівській СЮТ на Чернігівщині. Їх депутат Верховної Ради Олександр Кодола не далі як позавчора перебував у СЮТ. І у черговий раз із суттєвою депутатською допомогою. Радіосправа Олександру Михайловичу не чужа. За першою освітою він радіотехнік, тобто «наша людина».

Детальніше про подію і більше фото тут: 

http://nosivka-syut.at.ua/news/oleksandr_kodola_gist_nosivskoji_sjut/2018-12-16-349

А фото на фейсбуке подписано так: Дуже рідкісне фото: народний депутат України Олександр Кодола - оператор колективної радіостанції UR4RWW.
Зліва на право: Олександр Кодола, майстер спорту Василь Кияниця, кандидатка у майстри спорту Аліна Буцан, першорозрядниця Яна Іщук.

Ще по одній справі до держреєстратора відкрито провадження, це вже третє

 
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
УХВАЛА
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 ,
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
19 листопада 2018 року м. Київ № 826/16373/18
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Васильченко І.П., ознайомившись із позовною заявою та доданими до неї матеріалами
за позовом Громадської спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга"
(08130, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, буд. 10В)
до відповідача Державного реєстратора Управління державної реєстрації Головного територіального
управління юстиції у м. Києві Корольова Дмитра Олеговича
(01001, м. Київ, пров. Музейний, 2Д)

Детальніше...

Апеляційний суд

 

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
справа № 760/5850/17 Головуючий у 1 інстанції: Українець В.В.
провадження № 22-ц/824/4159/2018 Суддя-доповідач: Олійник В.І.
У Х В А Л А
27 листопада 2018 року Київський апеляційний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача Олійника В.І.,
суддів: Ігнатченко Н.В., Кулішенка Ю.М.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 12 вересня 2018 року про повернення заяви заявнику у справі за позовом ОСОБА_2 до Громадської організації Ліга радіоаматорів України про визнання недійсними рішень позачергових звітно-виборчих конференцій,-

Детальніше...

Засідання суду

 
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
27 листопада 2018 року м. Київ № 826/16372/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Катющенка В.П., за участю секретаря судового засідання Скидан С.В., здійснюючи підготовче провадження в адміністративній справі за позовом Громадської спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга" до державного реєстратора Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві Іванової Наталі Олександрівни про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, -
за участю:
від позивача - Давиденко Д.С.;
від відповідача - не з'явився

Детальніше...

Книга «Светлой памяти UR5UN»

Ограниченным тиражом вышла из печати книга, посвященная Сергею Георгиевичу Бунину (ф. А5, тираж 100 экз., 40 с., около 80 всевозможных иллюстраций - фотографии, QSL и т.д.).

Основной спонсор – Сергей Литвинов (UX1UA), спонсор - Радиотехнический клуб «Политехник» (UT7UZA) «Киевского политехнического института им. Игоря Сикорского».

Финансовая поддержка: Владимир Анайко (UX5IZ), Виктор Бобров (UT3UV), Валерий Буцан (UT9UZ), Андрей Лякин (UT2UB), Валентин Рымарчук (UT1UT) и Дмитрий Слюсаренко (UT5RP).

Автор признателен: Павлу Заболоцкому (4L1R), Валерию Бессарабенко (R6FB), Олегу Зонову (RA9CTW), Борису Тельпишу (UR7UF), Александру Шувалюку (US7UA), Владимиру Ванзяку (US0YA), Сергею Добровольскому (UT2GA), Николаю Лавреке (UX0FF), Виктору Пронину (UA4HBW), Николаю Сергиенко (UX0UN) и Сергею Гохбергу (YL2MU) за присланные иллюстрации, использованные в данной книге.

Особая признательность другу UR5UN - Анатолию Жуку (UY5AZ) за присланные воспоминания и иллюстрации, которые также использованы в книге.

Желающие получить её печатный экз. должны обратиться к UX0UN, а при возникновении каких-либо проблем – к автору.

Для связи:

  • Николай Сергиенко (UX0UN):а/я 55, Киев, 01135 УКРАИНА
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Тел. моб.- (+38) 050-380-95-78
  • Георгий Члиянц (UY5XE): а/я 19, Львов, 79000 УКРАИHА
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. или Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Тел.: дом. - (+38) 032-2378180, моб. - (+38) 066-2271425

ДЛЯ ИНФОРМАЦИИ РАДИОЛЮБИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ

Как нам сообщили в ГП «УГЦР», в связи с введением с 28 ноября 2018 года на 1 месяц военного положения в 10 приграничных областях Украины, граничащих с РФ и Приднестровьем, никаких ограничений по работе в эфире для радиолюбителей этих областей, на данный момент, не существует.

Секретарь ГО ЛРУ
Лякин А.В. UT2UB

Стосується формування КТК на 2019 рік

Шановні колеги,

Одним з важливих напрямків роботи нашої організації є співпраця та взаємодія з регіональними філіями Українського державного центру радіочастот (УДЦР) у питаннях формування і методичної підтримки діяльності кваліфікаційно-технічних комісій з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій (КТК).

На жаль, останнім часом ми з вами не приділяли належної уваги цій ділянці роботи. Якщо така співпраця і велась, то далеко не у всіх регіонах та, знову таки на жаль, без централізованої методичної і організаційної підтримки з боку нашої штаб-квартири.

Детальніше...

Обновление Экспозиции «Техника радиосвязи КВ и УКВ минувших лет»

За истекший период интерес к экспонатам музея не ослабевает.
В общей прошло сложности 88 экскурсий.
В дополнение к имеющимся поступили новые экспонаты в количестве 34 экземпляров. В том числе много редких и уникальных образцов, раритетные приемники и радиостанции морской и авиа-связи, радиоаппаратура специального назначения.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення

3 листопада 2018 року на Конференції ГО ЛРУ було прийнято рішення про встановлення річного членського внеску для членів ЛРУ на 2019 рік у розмірі 150,00 грн.

Сплатити членський внесок можна на рахунок ЛРУ за наступними реквізитами:

Отримувач: ГО «Ліга радіоаматорів України»

Код ЄДРПОУ : 14361078

1. р/р 26007300744813 в ГУ по м.Києву та області АТ "Ощадбанк", МФО 322669,

або

2. р/р 26007052637740 в РЦ ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 320649

Призначення платежу :

Сплата членського внеску за 2019 рік; Прізвище, ім’я та по батькові, позивний

Термін сплати членських внесків на наступний рік до 31 грудня 2018 р.

Для не членів ГО ЛРУ, які планують отримувати QSL-пошту в індивідуальному порядку, величина добровільного внеску на розвиток QSL-бюро - не менше 225,00 грн., для інших, що отримують QSL-пошту через відокремлені підрозділи ЛРУ – не менше 150,00 грн.

Призначення платежу :

Добровільний внесок; Прізвище, ім’я, по батькові, позивний

 

Виконавчий комітет

UW5KW - 55

Радіоаматори Рівненського обласного відокремленого підрозділу Ліги радіоаматорів України та ГО "ЛРУ" від усього серця вітають з 55 - річчям Голову ВП ГО ЛРУ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Ткачука Володимира Васильовича

Бажаємо здоров'я, щастя, успіхів в роботі та радіоспорті

Колектив ВП ГО ЛРУ і ГО "ЛРУ"

Запорізький обласний підрозділ Ліги радіоаматорів України з 10 по 30 листопада проводить дні активності радіоаматорів м. Запоріжжя та Запорізької області, що присвячені 85-річчю заснування Запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь»

Для отримання пам’ятного диплому, присвяченого цій даті, достатньо в зазначений термін виконати одну з умов:

Для Українських радіоаматорів (Категорія UR)

Набрати не менш як 85 очок за зв’язки з радіоаматорами м. Запоріжжя та Запорізької області.

QSO з ювілейною радіостанцією EM85QZS обов’язкове.

За зв’язки з ювілейною радіостанцією EM85QZS нараховується – 25 очок.

За зв’язки з коллективною радіостанцією Запорізького радіоклубу UR4QZZ нараховується – 20 очок.

За зв’язки з радіоаматорами – працівниками комбінату «Запоріжсталь» нараховується – 15 очок.

За зв’язки з радіоаматорами м. Запоріжжя та Запорізької області нараховується – 5 очок.

Детальніше...

Знову про суди

До ГО "Ліга радіоаматорів України" надійшла інформація про те, що ГС ВРЛ подала три позови до Адміністративного суду м. Києва, в яких просить суд зобов'язати державних реєстраторів вчинити дії, спрямовані на анулювання в реєстраційних документах ГО ЛРУ скороченої абривіатури UARL, яку наша організація використовує з моменту реєстрації, тобто з 1992 року. Керівництво ГО ЛРУ слідкує за розвитком цієї ситуації. На даний час ми не є учасниками процесу, але не виключаємо можливості входження в процес в якості третього учасника на стороні відповідача.

--
73! UT7UW

КОНФЕРЕНЦІЯ ГО «ЛІГА РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ» 3-4 листопада 2018 р.

3-4 листопада 2018 року в мальовничій Пущі-Водиці м.Києва відбулися чергові звітно-виборні збори Громадської організації «Ліги радіоаматорів України». В зборах прийняти участь делегати від 14 відокремлених підрозділів (не було представників від Івано-Франківської, Полтавської та Луганської областей) та члени ЛРУ з м. Києва та області, Сумської, Кіровоградської, Донецької, Рівненської, Одеської, Львівської, Чернігівської областей.

З цікавістю було заслухано звітну доповідь Президента ГО ЛРУ Кириленка А.П., UT3UY в якій він розповів про діяльність організації за звітний період, особливу увагу було приділено міжнародним стосункам з представниками IARU.

Детальніше...

Юні радіоаматори Чернігівщини

За браком часу не можу часто моніторити сайти, на яких раніше бував по декілька раз на день. Що трапилось – не розумію. Можливо більше став спати?)))

На днях завітав на один з найулюбленіших ресурсів «Радон». Там побачив статтю Наталії Потапчук, яка була написана більше ніж два роки тому. Тому хочу внести поправки. На сьогоднішній день у ведучої спортсменки команди UR4RXJ Кошової Ані медалей різного ґатунку вже більше трьох десятків.

От таку характеристику ми надали в Київський коледж зв’язку, студенткою якого Аня стала цього року:

Кошова Анна Олександрівна 10.10.2002 року народження в період з 2013 по 2018 рік є вихованкою гуртка радіооператорів та радіотелеграфістів при Остерській станції юних техніків Козелецького району , Чернігівської області.

Детальніше...

Шановні радіоаматори, члени ЛРУ!

Як уже повідомлялося, 3-4 листопада 2018 року відбудеться звітно-виборна конференція ГО ЛРУ в Пущі-Водиці (м.Київ).
До участі в роботі конфереції запрошуються всі бажаючі радіоаматори.
Початок роботи о 12.00

Виконком