Лига радиолюбителей Украины

Статті

Фрідріхсгафен - 2024

Вітаю всіх з Німеччини (Баварія), де я живу вже два роки.

У минулому році мені не вдалося побувати у Фрідріхсхафені, але в цьому році у мене все склалося досить добре і я в складі групи колег з колективної радіостанції DL0LA (Ландсгут) приїхав на щорічну зустріч радіоаматорів в німецьке місто Фрідріхсхафен, яке знаходиться на березі Боденського озера, Баден-Вюртемберг, на кордоні з Австрією і Швейцарією. Відразу обмовлюся, що мій візит був частиною групи і мені не дуже вдалося побачити щось індивідуально, так як людей було так багато, що загубитися в ньому було досить легко. Так що вибачте, але мої враження будуть трохи суб'єктивними.

Вся зустріч проходила на території величезного Виставкового центру, в семи кілометрах від міста. Згідно з документами Німецького радіоаматорського товариства (DARC), ЦЕ МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ РАДІОАМАТОРІВ З УСЬОГО СВІТУ! Він традиційно триденний, в останню п'ятницю - суботу - неділю червня і 47 раз поспіль. Орієнтуючись на побачені позивні, в основному, на елементах одягу (традиційні бейджі при реєстрації не видавалися, хоча я заплатив збір за одноденний візит - 16 євро), дійсно був представлений ВЕСЬ СВІТ! Всі континенти і, як мені здалося, найбільше було колег з Франції та Італії. Вибачте, я не зустрів наших, хоча бачив на парковці одну машину з нашим Державним прапором. За 6 годин перебування я зробив понад 100 фотографій з усіх трибун і розгорнутих місць з обладнанням. Вибачте, але розмістити їх на сайті просто неможливо. Тому, якщо у вас виникнуть питання, пишіть мені особисто, я обов'язково відповім. Бажаю всім здоров'я, удачі, терпіння та якнайшвидшого миру нашій землі! Слава Україні!! Героям слава!! 

73 Stan US0HZ

P.S. Але скільки наших людей було на трибунах «Альянс Арени» в Мюнхені під час футбольного матчу Україна — Румунія! До речі, Сергій Станіславович Ребров (UT5UDX) виглядає чудово. Докричатися йому своїм позивним було просто нереально...