Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Успіхи національної збірної з ARDF на Чемпіонаті Європи у Словаччині

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік, національна збірна команда з ARDF прийняла участь у чемпіонаті Європи з радіоорієнтування та спортивної радіопеленгації 22 -25.07.2022р. у м. Мартін, Словаччина.

Не зважаючи на труднощі у тренуванні під час війни, ми все ж таки зуміли підготуватися до чемпіонату Європи і гідно представити нашу країну на такому відповідальному старті. В особистому заліку звання чемпіонів Європи у вправі радіоорієнтування вибороли: Богдан Пасічник (Ч-14), Олександра Пархоменко ( Ж-21), Євген Веліканов (Ч-40) та Анастасія Бондарчук (Ж-21). Срібними та бронзовими призерами у цій дисципліні стали ще 10 спортсменів нашої команди. У класичних вправах результати наступні: Чемпіонами на діапазоні 144 Мгц стали Федір Карпович (М-21), Вікторія Іщук (Ж-14), Олександра Пархоменко (Ж-21) , Анастасія Ковтун (Ж-16), Павло Стаценко (Ч-16). Перше місце на діапазоні 3,5 МГц вибороли спортсмени: Єгор Редька (Ч-19), Олена Фурса (Ж-21), Михайло Пугач (Ч-60). Всього у класичних вправах спортсмени здобули 39 медалей, а Максим Редька (Ч-40) та Олег Фурса(Ч-70) стали Чемпіонами на обох дистанціях. У вправі «Спринт» наша збірна змогла вибороти 17 призових місць , з яких 3 перших. Радіємо за успіхи нашої команди та бажаємо нових вдалих стартів у цей не простий час.

Хочемо подякувати тренерам за підготовку спортсменів: Іваньку Олексію Донецька обл., Редці Максиму та Щербаню Сергію з Сумщини, Людмилі Панчук м.Нетішин Хмельницької обл. , Велікановій Надії та Веліканову Миколі з м. Київ.