Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Вболіваємо за молодь!

Нарешті! В ЧУ SSB 2020 року взяли участь 23 колективні радіостанції від 14 регіонів України! І якщо з 20 МСУ і 30 КМСУ не буде проблем – на що не схоже, то вперше за останні багато років членам команд, які посіли у підгрупі колективних радіостанцій з першого по четверте місця за кваліфікаційною таблицею відкривається можливість виконання звання «Майстер спорту України». Та й ВВП може кому допоможе. Щодо отримання розряду «КМСУ», то аж до 8-го місця включно. Прикро, звичайно, що на «колективках» майстрів треба виконувати двічі. Що поробиш – такі вимоги ЕСКУ.

Найголовніше ж, що взятий керівництвом ЛРУ курс на оздоровлення нашої головної національної радіоаматорської організації повністю себе виправдовує. На фоні стабільності справ і впевненості у майбутньому й відроджується інтерес до Чемпіонатів України. Це великий позитив. А у нас, в дитячих тренерів, з’явився міцний аргумент щодо корисності залучення молоді, зокрема шкільної, до занять радіоспортом. Бо ж відомо, що звання «МСУ» і розряд «КМСУ» неабияк сприяють вступу до вищих навчальних закладів. А це викликає інтерес до діяльності місцевих колективок не тільки в учнів, а і в їх батьків.

Наразі ж персональна подяка тренерам і організаторам, які зуміли вивести на старт Чемпіонату України команди: UR0HWZ, UR4AWL, UR4EXF, UR4EXW, UR4EYN, UR4QZZ, UR4RWW (тобто собі), UR4RXJ, UR4RZX, UR4SYM, UR4UWY, UR4UZA, UR4ZXX, UR4ZYD, UR6GZL, UR7TWY,UT0LWR, UT4MWM, UT5AWW, UT7AXA, UT7EZZ, UT7KZZ, UY4WWA. Тепер прохання: не затримуйте звіти!

Василь Кияниця, керівник UR4RWW, відповідальний секретар федерації радіоспорту України в 80-90рр.

 

За кваліфікаційною таблицею спортивне звання "Майстер спорту України" присвоюється на змаганнях першого рівня за умови участі у підгрупі (виді програми) не менше 20 спортсменів (команд), які представляють не менше 14 регіонів України, при цьому спортсмен в індивідуальному виді програми посів не нижче 6 місця, у командному виді програми - не нижче 4 місця.