Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Сайт Чемпіонатів України на КХ 2019 та програмне забезпечення для учасників

Шановні керівники відокремлених підрозділів!

Завдяки зусиллям та коштам Вінницької колегії суддів з радіоспорту Чемпіонат України з радіозв'язку на КХ отримав власний інтернет сайт - http://chu.cc.ua
Цього року Чемпіонат відбудеться 28-й раз. Це солідний термін, за який змагання отримали своїх прихильників, певні традиції, власну історію. Зрештою, прийшов час отримати і власне представництво у всесвітній мережі Інтернет.

Напередодні проведення телеграфного туру ЧУ звертаємо увагу потенційних учасників на наступну важливу та корисну інформацію:

  • Конфігурації популярних контест програм для учасників можна завантажити у розділі "Програмне забезпечення"
  • У розділі "Сертифікати" можна переглянути сертифікати учасників минулорічного Чемпіонату. Жоден з учасників минулого року не залишився без пам'ятної нагороди від професійного дизайнера. У цьому році буде так само. Сертифікати 2019 з'являться у цьому розділі після завершення суддівства.
  • У розділі "Призи та нагороди" потенційні учасники мають нагоду ознайомитися з вичерпним переліком нагород для переможців і призерів, а також з цінними призами (КХ трансивер, УКХ портативки, футболки, сувеніри) які будуть розіграні серед усіх учасників у лотерею.
  • Розділ "Лоторея" буде наповнюватися позивними учасників розіграшу цінних призів та сувенірів по мірі проведення кожного з трьох турів Чемпіонату.
  • У розділах "Одержані звіти", "Результати" та "Протоколи" буде оперативно оновлюватися інформація про стан прийому звітів та суддівства.

Ми робимо все від нас залежне для того, щоб участь у Чемпіонатах була цікавою не тільки для переможців та призерів, а й для кожного українського аматора, без жодних виключень.

Окремо звертаю увагу керівників обласних радіоклубів, що співпрацюють з обласними комітетами ТСОУ та обласними управліннями спорту. Команди областей (обласний залік), які посіли призові місця, нагороджуються кубками і дипломами відповідних ступенів. Саме ці кубки та дипломи є реальними та цілком матеріальними результатами  вашої роботи для чиновників управління спорту та місцевих керівників ТСОУ. Призове місце у Чемпіонаті України дорогого вартує для них. Не забувайте про це.

До зустрічі у змаганнях!

З повагою,
віце-президент ГО ЛРУ                Сергій Іванов UT9NA