Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Кубок України зі спортивної радіопеленгації, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу генерал – лейтенанта Пилипенко М.К.

З 23 по 24 вересня 2017 року в м. Києві пройшов Кубок України зі спортивної радіопеленгації, присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу генерал – лейтенанта Пилипенко М.К.. А також в рамках цих змагань проходили Всеукраїнські змагання на Кубок УДЦПО серед учнівської молоді.

Відбулися забіги на класичних дистанціях 3,5 мГц і 144 мГц. Організатори порадували складною і цікавою дистанцією. Спортсмени показали високі результати, при цьому проявили майстерність та жагу до перемоги.

Отже, чемпіонами у своїх категоріях стали: Ч21 - Заслужений майстер спорту України Штанько Сергій (Донецька область), Ж21 - Заслужений майстер спорту України Фурса Олена (м. Київ), Ч19 - Генін Лев (м. Київ), Ж19 - Петровська Яна (Хмельницька область), Ч16 - Денисенко Дмитро (Сумська область), Ж16 - Бадік Жанна, Ч14 - Петренко Констянтин, Ж14 - Лотоцька Аліна.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла Вінницька область, випередивши сильні команди з міста Києва та Хмельницької області, які посіли друге та третє місця відповідно.

Висловлюємо подяку організаторам та спонсорам змагань, особлива подяка голові київської міської організації ТСО України Ніколаєнко О.М.