Лига радиолюбителей Украины

Спорт

Результати виступу юнацької збірної команди України на Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

З 30.06 по 1.07.2017  в Словаччині, в містечку Турчанське Тепліце проходив 1-й Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. Спортсмени з 12 країн протягом трьох днів боролися за нагороди. Збірна команди України, яка налічувала двадцять спортсменів, була представлена юними спортсменами з Вінницької, Сумської, Хмельницької, Волинської, Донецької областей та м. Києва. В загальному командному заліку українці поступилися  росіянам і чехам, та зайняли почесне третє місце.

Загалом наші спортсмени вибороли 15 медалей різного гатунку. На найвищу сходинку п'єдесталу піднімалися сумчани Єгор Редька (вікова категорія Ч14) та Мальований Артем (Ч16), (тренер Редька М.Г.) які були перші в особистому заліку в класичній дистанції 3,5 МГц та у вправі «спринт» відповідно, а в командному заліку не було рівних хлопцям  категорії Ч16 в класичній дистанції діапазону145 МГц., а на діапазоні 3,5 Мгц вони поступилися росіянам та зайняли другу позицію. Сумчанин Дмитро Денисенко,  має дві нагороди в особистому заліку: срібло в класиці 3.5 Мгц та бронзу на 145МГц. Відзначилися командою  і молодші хлопці, завоювавши  бронзу та срібло на класичних дистанціях.

Також досить високі результати і в наших дівчат. Петровська Олєна з Хмельниччини (тренер Панчук Л.С.) двічі виборола срібло на класичних дистанціях в особистому заліку, а Аліна Солоненко з Вінниці (тренер Зеленський С.Г.)  була третя в класиці діапазон 145 Мгц. Два срібла в командному заліку у дівчат категорії Ж14 та срібло на класичній дистанції діапазон 145 МГц у дівчат Ж16.

З позитивними емоціями поверталися наші спортсмени додому, адже змагання пройшли на високому рівні та  в дружній атмосфері, а  спортивний азарт та прагнення до перемоги залишили у спортсмені незабутні враження.

Окрема подяка  тренерам юних спортсменів, а саме, Редьці М.Г., Чухненко О.В., Зиковій Л.І.(м.Суми), Панчук Л.С.( м. Нетішин, Хмельницької обл.), Велікановій Н.Л.(м.Київ), Зеленському С.Г.(м. Вінниця), Щербаню С.В.( м. Кролевець, Сумська обл.), Долинському І.А.(м.Луцьк), Іваньку О.В. (Донецька обл.), які займаються з молоддю в регіонах, та знайшли   можливість профінансувати участь своїх підопічних в Чемпіонаті світу.

Побажаємо всім успіхів та безліч перемог!