Лига радиолюбителей Украины

Спорт

"Кубок Незламності 2024"

Для підтримки, популяризації  радіоаматорського руху та свідчення незламності і нескореності духу української радіоаматорської спільноти в  Україні під час повномаштабної війни з російським агресором, ГО «Ліга радіоаматорів України» проводить змагання  "Кубок Незламності 2024 "у межах Чемпіонату світу по радіозв'язку на коротких хвилях "IARU HF World championship", який буде проходити 13-14 липня 2024 року та  запрошує всіх українських радіоаматорів прийняти участь у цьому Чемпіонаті та  «Кубку Незламності 2024».

Переможці Кубку будуть визначатися суддівською колегією ГО ЛРУ по результатам участі у  Чемпіонаті «IARU HF World championship»  у відповідних підгрупах серед українських радіоама- торів відповідно до Регламенту проведення Кубку.

Радіоаматори, які у Чемпіонаті «IARU HF World championship» проведуть QSO із радіоаматорами росії або білорусії до участі в Кубку та розіграшу пам'ятних  призів "Кубку Незламності 2024" не допускаються.

Умови участі в "Кубку Незламності 2024» викладені у Регламенті, що додається.

«Кубком Незламності 2024» будуть нагороджені переможці серед українських учасників Чемпіонату "IARU HF World championship" в категоріях MS-HP та SO-MIX-HP(LP).

Українські спортсмени в категоріях SO-PH-HP(LP) та SO-CW-HP(LP) за перших три місця будуть нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Серед решти українських учасників буде проведено розіграш пам’ятних призів.

Посилання на  правила проведення Чемпіонату «IARU HF World championship»:

http://www.arrl.org/iaru-hf-world-championship

Підведення підсумків участі в «Кубку Незламності 2024» серед українських учасників  буде проведено через тиждень після опублікування офіційних результатів "IARU HF World championship". 

Склад  судівської колегії:

Головний суддя:

Президент ГО ЛРУ,  суддя національної  категорії  Олександр Залізняк, UX7UU;

Заступник головного судді:

Cуддя національної категорії, КМСУ,  Наталія Семенова, UT0NM

Головний секретар:

Віце-президент ГО  ЛРУ,  суддя національної категорії, МСУ, Сергій Іванов, UT9NA.