Лига радиолюбителей Украины

Повідомлення Генерального штабу Збройних сил України 08.03.2022 10.00

Підрозділи Збройних сил України продовжують вести бойові дії на північному, південному та східному напрямках.

За весь час вторгнення втрати ворога складають:

- живої сили (вбитими) – більше 12 000 ;

- танки – більше 300;

- бойові броньовані машини – 1036;

- артилерійські системи – 120;

- ракетні системи залпового вогню (РСЗВ) – 56;

- засоби протиповітряної оборони (ППО) – 27;

- автомобільна техніка – 474;

- цистерни з пальним – 60;

- кораблі/катери – 3;

- літаки – 48;

- гелікоптери – 80;

- безпілотні літальні апарати (БПЛА) тактичного рівня - 7.

Обстріли наших міст та військових об’єктів здійснюються крилатими та балістичними ракетами. Таких ракет знищено засобами ППО більше 600 одиниць.

На північному напрямку ЗСУ продовжують тримати оборону Сум та Києва. У південній операційній зоні йде операція вздовж державного кордону, в рамках якої йде прикриття морського узбережжя.

Прес-центр Генштабу стверджує, що російські окупанти деморалізовані та все частіше вдаються до мародерства з порушенням норм Міжнародного гуманітарного права.

В Харківській, Сумській, Чернігівській та Київській областях, на територіях, тимчасово зайнятих російськими окупантами, широко фіксуються факти грабежів, насильницьких дій по відношенню до місцевого населення, захоплення приміщень, облаштування вогневих позицій у густонаселених районах та об’єктах цивільної інфраструктури.

В Херсонській та Миколаївській областях окупантами для впливу на мирне населення сформовано 10 тактичних груп психологічної боротьби, які займаються пропагандистською роботою на захоплених територіях.

Ворог вже задіяв всі свої резерви, але майже всі елітні російські військові підрозділи були знищені. За такий короткий термін часу жодна армія світу не несла таких великих втрат.

Україні дуже допомагають партнери. Вже в бойових діях приймають участь інтернаціональні підрозділи, сформовані з ветеранів підрозділів спецпризначення 16 країн світу. Нам допомагає весь світ

Користуємось даними тільки офіційних джерел, не довіряємо чуткам, які розповсюджуються з метою дезінформації!

Ми переможемо !

Слава Україні!