Лига радиолюбителей Украины

Із життя "Львівського клубу короткохвильовиків" (ЛКК)

В жовтні завершився осінній етап обласних  змагань з швидкісного радіоконструювання  серед юних радіоаматорів Львівщини, які проводив  "Львівський клуб короткохвильовиків" спільно з "Львівським обласним центром  науково-технічної творчості учнівської молоді". В конкурсі взяло участь 15 вихованців гуртків радіотехнічного профілю чотирьох  закладів позашкільної освіти області: 

КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ», Дрогобицького "Будинку науково-технічної творчості учнівської молоді" (Дрогобицького БНТТУМ), "Центру творчості дітей та юнацтва Галичини міста Львова" (ЦТДЮГ м.Львова) та "Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради" (ЦНТТУМ ЛМР).

Згідно Регламенту, учасники змагались у трьох вікових категоріях в особистій  та командній першості: 

І ( 8-12 років),

ІІ (12-15 років), 

ІІІ (15 -18 років), 

Також визначались лідери командної першості. Переможці отримали заслужені нагороди.

Молодіжний склад "ЛКК"  у наш нелегкий час достойно представив Львівщину у найпрестижніших SSB КХ змаганнях- "CQ WW DX CONTEST-2023" 28-29 жовтня під окличним сигналом "ЛКК" - UR5W. Юні радіооператори, які до того брали участь  виключно у всеукраїнських змаганнях учнівської молоді на КХ, заскучили за ефіром, бо  вже другий рік через війну  в Україні було не до дитячих змагань. Якщо КМСУ Анна - UR2WAA (член ЛРУ), Юрко - UR2WAC, Соломія - US-61-W  вже виступали в дорослих чемпіонатах України, то Максим - US-77-W і Валентина - US-60-W вперше проводили зв'язки з дорослими у змаганнях. В результаті  за 26 годин (саме на стільки часу батьки відпустили дітей) вдалось провести 491 QSO НА 28,14,7 МГц. В середньому  вийшло 19 зв'язків за годину. Якщо на 28мгц проводилось 3-4 QSO за годину, то на 7мгц  в неділю ввечері було по 3-4 QSO за хвилину, причому нaс самі покликали 3V8SS, CN3A, B0A, A60A, яких ледве вдалось зробити в пайлапах на 28мгц. Приємно було чути в контесті наших одноклубників UZ1WW, UR5WQ, UT3WX, UT1WW та інших львів'ян. Одним словом кличний сигнал UR5W, який не було чути в ефірі 5 років реанімовано. Реанімація пройшла успішно.

На фото молодіжна команда UR5W. Зліва направо Соломія, Юрко, Валентина. В нижньому ряду Макс Рожек-US-77-W/ Нажаль, на фото відсутня  капітан Анна - UR2WAA, яка на той проміжок часу пішла відпочивати після своєї напруженої зміни.

12 листопада відбулись звітно-виборчі збори "Львівського клубу короткохвильовиків". 

На зборах обрано голову і раду клубу в кількості 9 осіб. В черговий раз головою клубу став Ігор Кіщук UT4WA. 

Також на зборах розглядались питання:

- розміру та сплати внесків членами "ЛКК" на 2024 рік - залишили 100грн.

- особливості отримання дозволу на роботу в діапазоні 50-52мГц

- отримання QSL через QSL бюро "Ліги радіоаматорів України" (ЛРУ), як для членів ЛРУ, так і для радіоаматорів без членства

- українізації телеграфних QSO 

Під час заходу зібрано гроші для воїнів ЗСУ, на які в понеділок 13 листопада була  закуплена І відправлена на фронт продуктова посилка .

Детальніша інформація доступна на сайті "ЛКК" за посиланням http://lkk.org.ua/

 

З повагою і 73! 
Член "ГО ЛКК" Петро Карабин - UW3WF